Rabaty i kieszonkowe na nowy rok szkolny od Santander Bank Polska

Kompletowanie wyprawki szkolnej wiąże się dla wielu rodziców ze sporymi wydatkami. Dodatkowo najczęściej przybory szkolne kupowane są pod koniec wakacji – okresu, w którym wydajemy dużo na wyjazdy i liczne atrakcje dla dzieci. Santander Bank Polska wspiera rodziców w zakupach związanych z początkiem roku szkolnego, udostępniając im specjalne rabaty oraz promocje na konto osobiste dla młodych.

Już po raz drugi Santander Bank Polska przygotował ofertę rabatową, która pozwoli odciążyć portfele rodziców przy kompletowaniu wyprawki szkolnej. Będą mogli skorzystać m.in. ze zniżek partnerów na plecaki, książki, kursy językowe, a także na hulajnogi.

– Przygotowania do powrotu dzieci do szkół po wakacjach bywają dla rodziców czasochłonne i stresujące. Muszą skompletować książki, zeszyty i wszelkie przybory piśmiennicze. Dzięki ofercie rabatowej od Santander Bank Polska, wyprawka szkolna może być dużo tańsza, a czas zakupów znacznie skrócony, ponieważ można je zrobić przez internet, a dodatkowo wszystkie rabaty naszych partnerów zgromadziliśmy w jednym miejscu – mówi Łukasz Purzycki, odpowiedzialny za e-commerce z Santander Bank Polska.

Kieszonkowe na dobry początek roku szkolnego

Aby umilić nastolatkom powrót do szkoły, bank przygotował również specjalną promocję na Konto Jakie Chce dla młodych, w której mogą dostać w prezencie 50 zł kieszonkowego.

– Stale podkreślamy, jak ważne jest, aby młodzi ludzie uczyli się korzystać z rozwiązań finansowych. Dzięki temu będą mogli odpowiedzialnie zarządzać swoimi finansami w przyszłości. Konto Jakie Chcę dla nastolatków jest bardzo wygodnym narzędziem do codziennych wydatków, może być także wsparciem przy rozliczeniach z rówieśnikami po wspólnym wyjściu na pizzę, czy zbieraniu funduszy na wycieczkę szkolną – tłumaczy Przemysław Dukiel szef obszaru everyday banking z Santander Bank Polska.

Z promocji mogą skorzystać nastolatkowie, którzy mają między 13 a 19 lat i nie mieli wcześniej żadnych produktów Santander Bank Polska. Aby otrzymać nagrodę wystarczy podpisać umowę o nowe Konto Jakie Chcę dla młodych wraz z kartą Dopasowaną i usługami Santander online, oraz zapłacić min. 1 raz, kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Po udzieleniu odpowiednich zgód Uczestnik promocji rejestruje się na stronie www.santander.pl/szkola, aby móc otrzymać na konto 50 zł od banku.

Bank opracował też praktyczny poradnik dla rodziców, z którego dowiedzą się jak złożyć wniosek o 300+ na wyprawkę szkolną, o czym warto pamiętać podczas zakupów na początku roku szkolnego oraz jak posiadanie konta może pomóc w pełnieniu roli skarbnika. Wszystkie te informacje dostępne są na stronie www.santander.pl/szkola. Pod tym adresem rodzice mogą również dowiedzieć się więcej na temat nowej usługi banku – Moje cele, która pomoże im odkładać pieniądze na m.in. na realizację pasji i marzeń pociech.

Dodaj komentarz